BAM Olkusz -  02.06.2019

      Wracamy na moment na " swoje śmieci " jurajskie ścieżki. Strome ale krótkie podjazdy, skałki wapienne pod kołami i wokoło nas, ruiny zamków, sosnowe lasy i wszechobecny piach ...

Trasa w Olkuszu , praktycznie ta sama jak w ubiegłych latach. Miejscami szybka a miejscami ciężka - ogólnie bardzo ciekawa.

W Olkusz najmłodsza grupa ( pewnie mocno "pobudzona" swoim świętem ) pokazała pazurki : Zuzia Biedroń, Martyna Kościańska, Zuzia Pasternak, Marta Pełka, Rafał Jr. Bogacz, Bartek Kotasiński, Grześ Ślęzak, szczególne Gratulacje dla Krzysia Pietras - pierwszy start i 5 miejsce na "poważnym" dystansie ( 27 km ). Tym razem nie obyło się bez chwil grozy ... Ela Ślęzak zaliczyła "spektakularnego dzwona" i niw obyło się bez pomocy służb medycznych. Całe szczęście okazało się że nic poważnego się nie stało ... ale trochę strachu było.

 

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ŁUKASZ "FIKOŁ" TUREK za pomoc jaką udzielał jako pierwszy do momentu przybycia służb ratowniczych.

 

Reszta teamu, szczęśliwie pokonała trasę i w pełnym " nienaruszonym " stanie zameldowała się na mecie, na którą trzeba było wjechać ( już tradycyjnie ) po pokonaniu trasy wyznaczonej na terenie Silver Parku . Za dwa tygodnie ... nie będzie lekko , jedziemy do Brennej.

04 czerwca 2019

<<<   POWRÓT AKTUALNOŚCI