Bike Atelier MTB Maraton, Rybnik - 22.04.2018

     Kurz już opadł ... za nami 1 edycja Bike Atelier MTB Maraton w Rybniku. Niby to już kolejny rok z BAM a tu same niespodzianki :

- na starcie około 1200 bikerów

- pogoda super (zawsze otarcie sezonu było zimne, deszczowe ,śniegowe a było bardzo ciepło )

- trasa ... ekspres ale bardzo fajna

     Ekipa JURA BIKE MTB TEAM obecność prawie 100%, brakło jedynie Kuby Żyto który startował w Daleszycach w ( MTB CROSS MARATON ) ... i wygrał w swojej kategorii. GRATULACJE !!!

W Rybniku "na pierwszy" ogień poszli nasi najmłodsi : Kacper, Lidzia, Zuzia, Marta i Krzyś jako pierwsi zapoznali się z trasą ... . Przy tak dużej frekwencji było tłoczno i nie zawsze bezpiecznie. Sławek dość szybko zapoznał się "z bliska " z gruntem, na trasie Radek też wywinął "salchowa" ale bez większych konsekwencji no i ogromny pechowiec Piotrek Pastrenak który na dobrym miejscu zaliczył bodajże podwójną "gumę" i czar prysł. Nie zawiódł Michał Bareła , który na dystansie PRO zostawił za plecami sporo zacnych "nazwisk". Piotr Ścigała - 3 miejsce w M40 na Hobby - GRATULACJE !!! to nasze jedyna "pudło" w Rybniku. Ogólnie bardzo udana impreza. Dziękujemy wszystkim firmom które nas wspierają w tym sezonie. Dzięki Wam wyglądamy całkiem "szykownie i fajniście" co na Śląsku jest KOMPLEMENTEM. Nasz klubowy namiot też robi wrażenie i bardzo dobrze spełnia swoją rolę ... ulubione miejsce naszych najmłodszych. Teraz przed nami góry - Żywiec 13 maja.

 

 

 

23 kwietnia 2018

<<<   POWRÓT AKTUALNOŚCI