Zgodnie z ustaleniami oraz biorąc pod uwagę "stan konta"  JURA BIKE Amatorski Klub Kolarski  "pomoc" finansową w zakupie strojów kolarskich i opłat startowych otrzymują zawodnicy którzy w sezonie 2019 uzyskali ponad 50% wynik startowy. ( w sezonie 2019 ilością wyjściową był wynik Piotra Pasternaka 19 startów - czyli do "pomocy" w finansowaniu trzeba było "zaliczyć " co najmniej 10 startów ).

Lista zawodników " z rabatem " na zakup strojów ( 2/3 wartości strojów ( do wpłaty 130 pln ) i pełnym pokryciem opłat startowych w Bike Atelier MTB Maraton 2020 )


Bardzyński Przemysław
Dobosz Jarosław
Duda Przemysław
Gajdzik Julia
Gaidzik Piotr
Gajdzik Sławomira
Gondro Dominik
Korzonek Adam
Leśniak Anna
Pasternak Jakub
Pasternak Marzena
Pasternak Piotr
Pełka Adam
Pietras Mariusz
Socha Marcin
Ślęzak Elżbieta
Ślęzak Kamil
Turek Łukasz

Lista zawodników którzy pokrywają we własnym zakresie zakup strojów ( do wpłaty 388 pln ) oraz pokrywają opłatę startową w Bike Atelier MTB Maraton w wysokości 50% opłaty startowej tj. - 30 pln  - ( po zmianach opłat startowych w sezonie 2020 które wynoszą - 68 pln , 63 pln lub 58 pln j )- wpłaty na konto klubowe.

 

Pamiętajcie o zgłaszaniu do kapitana drużyny chęci udziału w BAM i wpłacie na konto klubowe opłaty startowej - 30 pln z wyprzedzeniem. W tytule wpłaty : Jan Nowak, opłata startowa,  Częstochowa.


Bogacz Rafał
Di Giusto Piotr
Kotasiński Zbigniew
Malec Grzegorz
Ostalski Piotr
Pełka Zbigniew
Pułkownik Maciej
Sukienik Renata
Szlęk Adrian
Żyto Jakub

POWRÓT STREFA KLUBOWA

Starty na dystansie Family - Bartek Kotasiński, Krzyś Pietras, Grześ Ślęzak - opłaty startowe pokrywa stowarzyszenie ( proszę pamiętać o zgłoszeniach do kapitana drużyny tak jak osoby "dorosłe" JADĘ / NIE JADĘ w celu otrzymania kodu startowego

Koszulki kolarskie do zapłacenia 105 pln ( wpłata na konto klubowe )

Rozmiarówka :
wzrost 128 - 134 cm
wzrost 140 - 146 cm
wzrost 152 - 158 cm
HOOBY / PRO
FAMILY
KIDO

Starty dzieciaków pokrywa każdy we własnym zakresie
Jest możliwość zakupy  - koszulki długi rękaw - 179 pln lub bluzy ocieplanej 179 pln ( pokrywana w całości przez kupującego ) ,propozycja do przemyślenia. Wpłaty na konto klubowe.
 
Rozmiarówka :     
 
                          koszulka damska                       bluza damska                       koszulka męska                       bluza męska
 
Bartek Tyźlik - w tym roku kończy studia , więc ma mnóstwo innych obowiązków ( przynajmniej do lipca ) z tego powodu na ten rok "zawiesza" swój udział w klubie. Na pewno uda mu się wystartować w późniejszym terminie ( w drugiej części sezonu ). Decyzją zarządu jest zwolniony z opłacania składek w roku 2020. Jeżeli Bartek zdecyduje się na udział w zawodach , wszystkie koszty opłaca we własnym zakresie. Sławomir Tyźlik - podobna sytuacja ... względy zdrowotne.
Wszystkie inne zawody - opłaty startowe itp. każdy zawodnik pokrywa we własnym zakresie pamiętając o poprawnym wpisaniu nazwy drużyny - Nice JURA BIKE Częstochowa
Wszystkie starty w BAM 2020 ( Family, Hobby, PRO )zgłaszamy do kapitana drużyny w celu otrzymania "kodu startowego" :
- wchodzimy na stronę www.jurabike.pl / KONTAKT / STREFA KLUBOWA /
- wpisujemy hasło : jura3795bike
- klikamy w ( Jadę / nie jadę na BAM ... )
- wypełniamy wymagane pola
to wszystko ... jeżeli wybierzemy JADĘ - otrzymujecie kod do wpisania "opłacenia" na stronie MKTIME ZAPISY  wybranego maraton.
 
UWAGA !!!
JEŻELI "UŻYJEMY" KODU ( WPISZEMY I ZATWIERDZIMY ) A NIE WEŹMIEMY UDZIAŁU W ZAWODACH KOD PRZEPADA  ,  W TYM PRZYPADKU "WŁAŚCICIEL" ZUŻYTEGO KODY ZWRACA 63 PLN NA KONTO KLUBOWE.
 
DLACZEGO 63 PLN ???
W obecnym sezonie nie możemy kupować pojedynczych kodów. Musimy zamawiać pakiety a najmniejsza ilość kodów jaką możemy kupić to 10 szt.
Dystans Hobby / PRO
pakiet 10 do 47 kodów - po 67 pln za sztukę
pakiet 48 do 95 kodów - po 63 pln za sztukę - ta opcja nas interesuje
pakiet powyżej 96 kodów - po 58 pln za sztukę