Nice Partnerem Strategicznym JURA BIKE Częstochowa

      Miło nam poinformować że 6 lutego została podpisana Umowa Partnerska pomiędzy JURA BIKE a Nice Polska.

 

      Klub bierze aktywny udział w wielu imprezach sportowych, osiągając wiele znaczących sukcesów. W ramach naturalnego rozwoju organizacji w roku 2019 powstanie szkółka kolarska do zadań której będzie należeć popularyzacja zdrowego trybu życia wśród najmłodszych, nauka techniki jazdy na rowerach górskich i szosowych, przekazywanie ogólnej wiedzy na temat bezpieczeństwa, organizowanie wycieczek rowerowych oraz przygotowanie do udziału w zawodach najmłodszych zawodników.

        Głównym celem sportowym Klubu na następny sezon będzie udział w cyklu Bike Atelier MTB Maraton, w którym członkowie klubu będą się starali uzyskać jak najlepsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

        Nice Polska od lat wspiera polski sport - nie tylko na najwyższym szczeblu rozgrywek i rywalizacji, ale również sport amatorski czy młodzieżowy.

        Dla produktów Nice, a szczególnie automatyki dla domu i przemysłu, Śląsk jest bardzo ważnym rynkiem geograficznym, dlatego chętnie i aktywnie angażujemy się tu społecznie.

        Nie jest to pierwszy tego typu projekt, który Nice realizuje na Śląsku - od października 2017 roku wspiera utalentowaną młodzież z Akademii Piłkarskiej Stadionu Śląskiego, która trenuje pod czujnym okiem fachowej kadry.

11 lutego 2019

<<<   POWRÓT AKTUALNOŚCI