WSPIERAJĄ NAS

Wsparcie sportu od lat wpisane jest w strategię marketingową firmy Nice.

Poza sponsoringiem piłki nożnej i żużla, Nice Polska wspiera również inne dyscypliny sportu, takie jak: koszykówka, siatkówka, boks, rajdy samochodowe czy trial. Poza dużymi projektami sponsoringowymi, firma Nice wspomaga finansowo wiele indywidualnych przedsięwzięć. Angażuje się także w akcje charytatywne z dziedziny CSR.

Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Był jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiej grupy Nice. W okresie, ponad 20-letniej obecności na polskim rynku asortyment firmy powiększył się od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów.

Na przestrzeni lat firma została liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu i przemysłu, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

Firma rodzinna, istniejącą od 1979 roku. Od samego początku zajmuje się szeroko rozumianą obróbką metali. Specjalizuje się w produkcji elementów do bram przesuwnych takich jak rolki jezdne, rolki najazdowe czy rolki prowadzące. Wyroby charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką wykonania każdego nawet najdrobniejszego elementu.

ul. Żyzna 15

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 365 92 73

Firma posiada 20-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej. 

" ... Naszą wiedzą staramy się dzielić z klientem tak, aby zaspokoić wszelkie sugestie Kupującego. W gamie produktów zamontowanych przez naszą firmę znajdują się okna, drzwi, witryny, balkony przesuwne, zabudowy tarasów i balkonów. Staramy się wykonywać usługi kompleksowo, w nowych domach jak i podczas remontu ... "

ul. Jagiellońska 104

42-200 Częstochowa

Tel : 34 /319 90 28

kom : 603 538 599

RESTAURACJA I PIZZERIA TEVERE - to przede wszystkim doskonała kuchnia, przestronne i nowocześnie urządzone wnętrza, ogródek w otoczeniu pięknych brzóz, co nadaje niepowtarzalny klimat. To miejsce, w którym spędzisz wspaniałe chwile ciesząc podniebienie dobrym smakiem oferowanych tu potraw.

Imprezy okolicznościowe, Kameralne wesela, Komunie, Chrzciny, Bale karnawałowe, Imprezy firmowe, Rocznice, Przyjęcia okolicznościowe, Imieniny, Stypy ...

ul. Orkana 139 / 141

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 371 10 10

34 / 372 10 10

      Od początku istnienia przedsiębiorstwa przedmiotem działalności jest transport międzynarodowy. PROGRES nieprzerwanie od dnia założenia firmy realizuje zlecenia od swoich klientów. Priorytetem w firmie jest zadowolenie klienta, odzwierciedla to miła i spokojna atmosfera która przekłada się na długoletnią współpracę. Bazując na doświadczeniu jakie dała nam przeszłość oraz codzienne monitorowanie rynku pozwala nam na elastyczne dopasowanie usług dla danego klienta. Dzięki temu pozwalamy sobie na perfekcyjne planowanie przyjętego zlecenia, w taki sposób aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klienta.

Słowik , ul. Równoległa 148

42-263 Wrzosowa

tel : 34 / 327 54 31

kom : 722 722 150

Przedsiębiorstwo Komobex-Inel sp. z.o.o to firma realizująca wiele zadań z zakresu inwestycji budownictwa ogólnego, komunalnego i przemysłowego.Komobex-Inel to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, które łączy w sobie szereg czynników składających się na profesjonalne, rzetelne oraz terminowe wykonanie powierzonych inwestycji.

ul. Dekabrystów 41

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 322 65 11

Laboratorium Spawalnicze „GAMMA-MONTEX Sp.z o o powstało w roku 1992 na bazie firmy państwowej. Zostało założone przez grupę specjalistów z dziedziny badań nieniszczących i niszczących.

Laboratorium Spawalnicze „GAMMA-MONTEX” Sp.z o o oferuje kompleksowe badania nieniszczące i niszczące.Laboratorium ściśle współpracuje z inspektorami UDT , TÜV oraz z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach. Laboratorium spełnia kryteria normy PN EN ISO/IEC 17025. System zarządzania obejmuje prace wykonywane w stałej siedzibie, a także w miejscach poza jego siedzibą.

ul. Bór 112

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 365 93 04

START

PARTNER TYTULARNY

PARTNER TYTULARNY

partnerzy

Partnerzy i podmioty wpierające stowarzyszenie

JURA BIKE CZĘSTOCHOWA - AMATORSKI KLUB KOLARSKI

JURA BIKE CZĘSTOCHOWA

AMATORSKI KLUB KOLARSKI