JURA BIKE CZĘSTOCHOWA - AMATORSKI KLUB KOLARSKI

JURA BIKE CZĘSTOCHOWA

AMATORSKI KLUB KOLARSKI

Wsparcie sportu od lat wpisane jest w strategię marketingową firmy Nice.

Poza sponsoringiem piłki nożnej i żużla, Nice Polska wspiera również inne dyscypliny sportu, takie jak: koszykówka, siatkówka, boks, rajdy samochodowe czy trial. Poza dużymi projektami sponsoringowymi, firma Nice wspomaga finansowo wiele indywidualnych przedsięwzięć. Angażuje się także w akcje charytatywne z dziedziny CSR.

Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Był jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiej grupy Nice. W okresie, ponad 20-letniej obecności na polskim rynku asortyment firmy powiększył się od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów.

Na przestrzeni lat firma została liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu i przemysłu, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

Firma rodzinna, istniejącą od 1979 roku. Od samego początku zajmuje się szeroko rozumianą obróbką metali. Specjalizuje się w produkcji elementów do bram przesuwnych takich jak rolki jezdne, rolki najazdowe czy rolki prowadzące. Wyroby charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką wykonania każdego nawet najdrobniejszego elementu.

ul. Żyzna 15

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 365 92 73

Firma posiada 20-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej. 

" ... Naszą wiedzą staramy się dzielić z klientem tak, aby zaspokoić wszelkie sugestie Kupującego. W gamie produktów zamontowanych przez naszą firmę znajdują się okna, drzwi, witryny, balkony przesuwne, zabudowy tarasów i balkonów. Staramy się wykonywać usługi kompleksowo, w nowych domach jak i podczas remontu ... "

ul. Jagiellońska 104

42-200 Częstochowa

Tel : 34 /319 90 28

kom : 603 538 599

 

RESTAURACJA I PIZZERIA TEVERE - to przede wszystkim doskonała kuchnia, przestronne i nowocześnie urządzone wnętrza, ogródek w otoczeniu pięknych brzóz, co nadaje niepowtarzalny klimat. To miejsce, w którym spędzisz wspaniałe chwile ciesząc podniebienie dobrym smakiem oferowanych tu potraw.

Imprezy okolicznościowe, Kameralne wesela, Komunie, Chrzciny, Bale karnawałowe, Imprezy firmowe, Rocznice, Przyjęcia okolicznościowe, Imieniny, Stypy ...

ul. Orkana 139 / 141

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 371 10 10

34 / 372 10 10

 

Przedsiębiorstwo Komobex-Inel sp. z.o.o to firma realizująca wiele zadań z zakresu inwestycji budownictwa ogólnego, komunalnego i przemysłowego.Komobex-Inel to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, które łączy w sobie szereg czynników składających się na profesjonalne, rzetelne oraz terminowe wykonanie powierzonych inwestycji.

ul. Dekabrystów 41

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 322 65 11

 

Laboratorium Spawalnicze „GAMMA-MONTEX Sp.z o o powstało w roku 1992 na bazie firmy państwowej. Zostało założone przez grupę specjalistów z dziedziny badań nieniszczących i niszczących.

Laboratorium Spawalnicze „GAMMA-MONTEX” Sp.z o o oferuje kompleksowe badania nieniszczące i niszczące.Laboratorium ściśle współpracuje z inspektorami UDT , TÜV oraz z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach. Laboratorium spełnia kryteria normy PN EN ISO/IEC 17025. System zarządzania obejmuje prace wykonywane w stałej siedzibie, a także w miejscach poza jego siedzibą.

ul. Bór 112

42-200 Częstochowa

tel : 34 / 365 93 04

PARTNER TYTULARNY

WPIERAJĄ NAS

partnerzy

Partnerzy i podmioty wpierające stowarzyszenie